Компанія «ІНШІ МЕРЕЖІ» є одним із лідерів ринку негабаритних великовагових перевезень, пропонуючи своїм клієнтам найбільш вигідні умови доставки нестандартних вантажів, як по території України, так і за кордоном, з оформленням всіх необхідних для цього документів.

Послуги, які надаються нашою компанією, включають розробку і вивчення маршруту, отримання необхідних погоджень, спеціальних дозволів, перевезення негабаритних великовагових вантажів, організацію супроводження транспортних засобів автомобілями прикриття, поліції та охорони.

Практично на всю свою техніку компанія регулярно отримує річні європейські дозволи на перевезення вантажів певних розмірів. Таким чином, якщо вантаж не перевищує вказаних параметрів, значно скорочується термін від заповнення замовником заявки до фактичного здійснення перевезення.

За роки роботи у сфері перевезень негабаритів ми розробили ефективну технологію взаємовигідного співробітництва з клієнтами та зарекомендували себе як надійний партнер в області організації негабаритних перевезень.

Історія

У 1999 році компанія «ІНШІ МЕРЕЖІ» виконала своє перше замовлення на перевезення нестандартного вантажу. У 2001 році в результаті реструктуризації бізнесу ПП «ІНШІ МЕРЕЖІ» було перетворено в ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ». В тому ж році підприємство стало асоційованим членом Асоціації міжнародних перевізників України (АсМАП України), а в наступному – членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).

Надаючи послуги з транспортно-експедиційного обслуговування, ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ» відіграє значну роль у розвитку транспортної галузі України. За високий рівень наданих послуг, як перевізник негабаритних, великовагових і небезпечних вантажів, починаючи з 2003 року, наше підприємство не раз визнавалось «Лідером транспортної галузі» в рамках загальноукраїнського проекту «Україна транспортна».

У 2009 році нами була отримана ліцензія митного перевізника, яка надає право перевозити товари, що перебувають під митним контролем, без митного супроводу й забезпечення сплати митних платежів.

У 2012??? році ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ» виконали перевезення Різдвяної ялинки для Ватикану.

У 2015??? Силами нашого підприємства виконувалось перевезення літака Президента України з аеропорту «Бориспіль» в Музей авіації України.

Автопарк

Ми володіємо всією необхідною технікою та великим досвідом роботи, тому можемо виконати доставку найскладніших вантажів по оптимальному маршруту.

Автопарк компанії налічує 20 спеціальних тягачів і 25 спеціалізованих напівпричепів виробництва Бельгії, Голландії і Німеччини, призначених виключно для транспортування негабаритних великовагових вантажів.

Регулярне оновлення парку техніки дозволяє нам оперативно реагувати на запити клієнтів і виконувати широкий спектр замовлень на перевезення різних типів нестандартних вантажів. Так, платформи наших напівпричепів можуть розтягуватися до 21,0 м і призначені для перевезення вантажу вагою до 60,0 т – наприклад, нестандартних ємностей, металоконструкцій, будівельної, дорожньої техніки і т. п. Розсувні низькорамні трейлери з висотою платформи 0,5-0,6 м і вантажопідйомністю від 20,0 до 45,0 т дозволяють при мінімальних витратах на спеціальні дозволи перевозити будь-які негабаритні або великовагові вантажі, починаючи з комбайнів і закінчуючи продукцією металургійних і машинобудівних підприємств.

 

Якщо перевезення Вашого нестандартного або великовагового вантажу в принципі можлива автомобільним транспортом, в автопарку компанії «ІНШІ МЕРЕЖІ» обов'язково знайдеться оптимальний тип транспортного засобу.