Перевезення сільськогосподарської техніки
Перевезення сільськогосподарської техніки
Перевезення сільськогосподарської техніки
Перевезення сільськогосподарської техніки

Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки – одна з найбільш затребуваних послуг в сфері негабаритних перевезень в Україні, оскільки багато регіонів традиційно орієнтовані на аграрний сектор. Завдяки тривалому тісному співробітництву з виробниками ми досконально вивчили сільськогосподарську техніку, яка приймається до транспортування.

Для перевезень такої техніки підприємство використовує як низькорамні напівпричепи типу "Jumbo" з арками для коліс сільгосптехніки, так і низькорамні трейлери, висота вантажної платформи яких становить 0,50 - 0,60 м. Також є в наявності трейлери з висотою вантажної платформи 0,90 - 1,00 м, які подовжуються від 10,0 м в складеному стані  до 21, 0 м при максимальному розтягуванні. Сільськогосподарська техніка зазвичай не настільки великовагова, як наприклад, будівельна, тому для її перевезення вистачає трейлерів вантажопідйомністю до 40,0 т. Для заїзду техніки на платформу застосовуються спеціальні легкосплавні апарелі,  або ж це низькорамний напівпричіп типу "скоба", і заїзд здійснюється через передню, що від’єднується, частину трала.

Головна особливість сільськогосподарської техніки – навісне обладнання. Це означає, що при перевезенні таких вантажів доводиться враховувати не тільки вагу  і габарити, але і можливість /неможливість розміщення навісних агрегатів на тій же платформі, що безпосередньо впливає на кінцеву вартість послуги для клієнта. Піклуючись про економію Ваших коштів, наші фахівці оберуть максимально вигідний спосіб транспортування Вашої сільськогосподарської техніки.