Перевезення негабаритної техніки
Перевезення негабаритної техніки
Перевезення негабаритної техніки
Перевезення негабаритної техніки
Перевезення негабаритної техніки

Для перевезень негабаритного обладнання, конструкцій і техніки ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ» використовує різноманітний рухомий склад, придатний для транспортування певного типу вантажу. Це можуть бути відкриті платформи контейнеровозів, напівпричепи типу "Jumbo", спеціальні трейлери, оснащені необхідним навісним обладнанням (апарелі для заднього заїзду техніки, механізм від'єднання передньої частини трейлера для заїзду техніки на автотранспортний засіб з землі, спеціальні засоби і механізми для вантажно-розвантажувальних робіт, кріплення вантажу, що перевозиться і т. д.).

При підборі автотранспорту для перевезення Вашого вантажу ми враховуємо не тільки його геометричні розміри, а й вагові характеристики, так як точний розрахунок - важлива складова успішного транспортування. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому фахівці ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ» завжди порівнюють можливості автотранспортної техніки з тим, щоб оптимізувати співвідношення «Надійність транспортування /Ціна за перевезення».

Підприємство підтримує постійні зв'язки з вітчизняними та зарубіжними фірмами, які забезпечують безпечний і впевнений проїзд негабаритних автопоїздів в своїх регіонах.