Inshi Merezhi

Організація транспортування
негабаритних або важковагових вантажів

Запит на перевезення

Нестандартний вантаж
Як розраховується вартість?
Скільки часу?
Скільки коштує?
Чи можна замовити отримання дозволів?
У чому переваги?
Перевезення яхт та катерів

Перевезення яхт та катерів

Окрім сухопутного транспортування ваговитих вантажів негабаритів, робота нашого підприємства тісно пов'язана з морськими і річковими транспортом.

Детальніше
Перевезення будівельної техніки

Перевезення будівельної техніки

Будівництво доріг, будинків, стадіонів цілих міст і інших ваших унікальних проектів, вимагає допомога залізних монстрів будівельної техніки.

Детальніше
Перевезення пасажирського транспорту

Перевезення пасажирського транспорту

Транспортні засоби, призначені для перевезення людей, є дуже специфічним вантажем.

Детальніше
Перевезення сільськогосподарської техніки

Перевезення сільськогосподарської техніки

Перевезення сільськогосподарської техніки - одна з найбільш затребуваних послуг у сфері перевезень негабаритів в України.

Детальніше
Перевезення негабаритних і великовагових вантажів

Перевезення негабаритних і великовагових вантажів

ТОВ "ІНШІ МЕРЕЖІ" неодноразово здійснювало транспортування вантажів вагою 40,0 - 70,0 тонн як по території України і СНД.

Детальніше
Перевезення негабаритної техніки

Перевезення негабаритної техніки

Для перевезень устаткування негабарита конструкцій і техніки ТОВ "ІНШІ МЕРЕЖІ" використовує різноманітний рухомий склад.

Детальніше

Досягнення

Схема робочого процесу


1
Запит
2
Заповнення
заявки
3
Розрахунок
вартості
4
Підписання
договору
8
Завершення
роботи
7
Перевезення
6
Подача
транспорту
5
Оформлення
спеціальних
дозволів

Перевезення негабаритного і великовагового вантажу

- один з найскладніших видів автомобільних перевезень, що вимагає особливих умов до кожного етапу проведення робіт. У даній ситуації, точність заповнення замовником заявки на перевезення важлива не менше, ніж досвід водія, якому клієнт довіряє свій непростий і дорогий вантаж. Адже навіть незначна похибка у зазначених розмірах вантажу може заподіяти не менших збитків, ніж помилка водія, який не зумів розрахувати правильний радіус повороту. Саме через особливу ​​складність, індивідуальність кожного замовлення, високого ступеня ризиків та колосальної ціни одної помилки, перевезення негабаритних і великовагових вантажів є особливим напрямком у галузі автомобільних перевезень. Усього декілька транспортно-експедиційних компаній в Україні, в тому числі ТОВ «ІНШІ МЕРЕЖІ», мають власний автопарк спеціалізованої техніки та можуть надати клієнтові весь комплекс послуг із перевезення негабаритів на території нашої країни та за її межами.

Типи вантажів

Великовагові вантажі можуть бути великогабаритними, але не завжди великогабаритні вантажі бувають важкими. Окремий тип послуг, що надають  компанії-перевізники, являються собою перевезення сільськогосподарської техніки та пасажирського транспорту. Залежно від необхідного типу вантажу, ви можете дізнатися про особливості його перевезення у відповідному розділі нашого сайту.

Наші послуги

Основним напрямком нашої роботи є перевезення негабаритних і великовагових вантажів, для здійснення якої, фахівці компанії «ІНШІ МЕРЕЖІ» розробляють проект перевезення нестандартного вантажу, прокладають маршрут, отримують всі необхідні дозвільні документи та, власне, здійснюють перевезення. За бажанням клієнта,  ми можемо надавати й інші супутні послуги, як наприклад, супровід вантажу автомобілями прикриття, охорону протягом шляху проходження та ін..

Особливості негабаритних вантажів

Негабаритним називається вантаж, довжина, ширина або висота якого перевершують допустимі при транспортуванні стандартні розміри.
Однак навіть в рамках одного виду транспорту - в нашому випадку автомобільного - немає спільного поняття великогабаритного великовагового вантажу. Це пов'язано з можливостями транспортних засобів та особливостями шляхів пересування. Згідно з нормами деяких європейських країн, стандартні розміри автопоїзда становлять 16,5 х 2,5 х 4,0 м = 38,0 т. Будь-які відхилення навіть по одному з параметрів можуть вимагати особливого підходу в організації перевезення: отримання спецдозволів, супроводу автомобілями прикриття, адаптації дорожнього руху та комунікацій. Наприклад, у Франції немає жорстких обмежень у висоті, але при цьому, максимальна ширина вантажів, що перевозяться без отримання спецдозволів, на автобанах становить 3 м. Вихід один - прокладати маршрут в обхід автобанів, але з обов'язковим супроводом, яке коштує чималих грошей. А ось у Німеччині максимальна висота - 4,50 м, і рахунок йде на сантиметри. Якщо вантаж виступає хоча б на 5 см, є ймовірність, що отримання дозволу затягнеться на місяці, маршрут перевезення може збільшитися на сотні кілометрів. Велика ймовірність того, що маршрут буде пролягати через інші країни, що потребують отримання додаткових узгоджень і дозволів, а це збільшує вартість в декілька разів, враховуючи і простій автотранспорту. Також слід враховувати вагу вантажу, адже це суттєво впливає на вибір транспортного засобу і маршруту, особливо в Україні та інших країнах СНД. Тут основні мости і шляхопроводи були зведені в 60-х роках і навіть найміцніші з них не розраховані на навантаження понад 80,0т .

Подібні особливості до перевезення всіх типів вантажів у різних країнах, напевно, не вмістить жоден солідний довідник, тим більше їх неможливо викласти в декількох абзацах. Однак досвід, накопичений нашою компанією за 10 років роботи на ринку, є гарантією того, що ваш нестандартний вантаж буде вчасно та безпечно доставлений з точки А в точку Б.

Вартість

Не шукайте на нашому сайті прайс - його тут немає. У роботі з негабаритним вантажем немає малозначущих деталей, адже будь-яка з них може впливати на кінцеву ціну. Кожен негабаритний або великоваговий вантаж вимагає до себе індивідуального підходу, тому тільки після заповнення заявки із зазначенням габаритів, ваги вантажу, пунктів завантаження-розвантаження, необхідних клієнту супутніх послуг та інших обов'язкових параметрів, наші фахівці зможуть запропонувати вам найбільш вигідні умови перевезення за найбільш прийнятною ціною.

Від себе ми можемо гарантувати, що оптимізація вартості перевезень входить до числа наших пріоритетних завдань. Наприклад, у 2009 році наша компанія отримала ліцензію митного перевізника, що значно здешевлює для наших клієнтів перевезення під митним контролем. З тією ж метою, для перевезення деяких видів сільськогосподарської та будівельної техніки, ми застосовуємо особливі типи низькорамних напівпричепів із заглибленнями для коліс техніки. Це дозволяє уникнути перевищення стандарту по висоті, а отже, допоможе заощадити кошти замовника.

Запит на дозвіл